План работы в шестой день

 

 

 

 

 

План работы ў шосты дзень

на ІІ паўгоддзе  2020/2021  навучальнага года

 

 

п/п

 

Што праводзім

 

Калі

Для каго

Хто

праводзіць

 

ДЗЕНЬ КАЛЯДНЫХ ТРАДЫЦЫЙ

 

1

КТС “Калядны калейдаскоп”

09.01

І-VI

 Вячорка Р.В.

 

Майстар-клас “Калядны анел”

VII-X

Філюк Н.І.

 

ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ

2

Лыжны марафон (мініфутбольны турнір)

16.01

 

Ракала У.Ф.

 

ДЗЕНЬ ВЫРАТАВАЛЬНІКА

3

Конкурс малюнкаў “Выратавальнікі вачыма дзяцей”

23.01

І-VI

Кісель С.М.

 

Завочнае падарожжа “Высакародная прафесія – выратавальнік”

VII-X

Украінец Н.М.

 

ПІЯНЕРСКАЯ СУБОТА

4

Гульня “Што? Дзе? Калі?”

30.01

І-VI

Гмір М.Я.

 

Інтэлектуальны брэйн-рынг “Разумнікі і разумніцы”

VII-X

Гмір М.Д.

 

ДЗЕНЬ ЗІМОВЫХ ЗАБАЎ І ГУЛЬНЯЎ

5

Конкурс снегавых скульптур

06.02

 

І-VI

Вячорка Р.В.

 

Гульневая праграма “Зімовыя забавы”

VII-X

Матюх Ю.М.

 

ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ

6

Дружна ўсе гуляем у тэніс

13.02

 

Ракала У.Ф.

 

ДЗЕНЬ АБАРОНЦАЎ АЙЧЫНЫ

7

Конкурсная праграма “Рыцарскі турнір”

20.02

 

І-VI

Гмір М.Я.

Пешка М.А.

(бібліятэкар)

 

 

Гульневая праграма “Без чаго салдат не салдат”

VII-X

Гмір М.Д.

 

ДЗЕНЬ ЗНАТАКОЎ І ЭРУДЫТАЎ

8

Інтэлектуальная гульня “Зорны час”

27.02

І-VI

Гмір М.Я.

 

Свая гульня “Экскурсіўныя аб’екты Беларусі”

VII-X

Украінец Н.М.

 

МІЖНАРОДНЫ ДЗЕНЬ ЖАНЧЫН

9

Конкурс “Гаспадыня”

06.03

І-VI

Кісель С.М.

 

КТС “Падарункі для матулі”

VII-X

Філюк Н.І.

 

ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ

 

10

Вяселыя старты

13.03

 

Ракала У.Ф.

 

ДЗЕНЬ МАЛОЙ РАДЗІМЫ

11

Віктарына “Мілы сэрцу родны край”

20.03

І-VI

Гмір М.Я.

Пешка М.А.

(бібліятэкар)

 

Літаратурная гсацеўня “О Гарадная! Край бацькоўскі, мілы!”

VII-X

Гмір М.Д.

 

ПІЯНЕРСКАЯ СУБОТА

12

КТС “Мы – грамадзяне Рэспублікі Беларусь”

27.03

І-VI

Пешка Г.І.

 

Гульневая праграма “Скарбонка піянерскіх ведаў”

VII-X

Матюх Ю.М.

 

ЭКАЛАГІЧНАЯ СУБОТА

13

Экалагічная гульня-віктарына “У свеце жівел”

03.04

І-VI

Кісель С.М.

Пешка М.А.

(бібліятэкар)

 

Экалагічная віктарына “Што? Дзе? Калі?”

 

VII-X

Украінец Н.М.

 

ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ

 

14

Вясенні марафон

10.04

 

Ракала У.Ф.

 

ПРАВАВАЯ СУБОТА

15

Прававая віктарына па казках

17.04

І-VI

Пешка Г.І.

Пешка М.А.

(бібліятэкар)

 

Гульня – расследаванне “Загадкавая крыміналістыка”

VII-X

Матюх Ю.М.

 

ПІЯНЕРСКАЯ СУБОТА

16

Інтэлектуальна-забаўляльная гульня “піянерскі квіз”

24.04

І-VI

Вячорка Р.В.

 

Аперацыя “Школьная тэрыторыя”

VII-X

Філюк Н.І.

 

ДЗЕНЬ ПАМЯЦІ

17

КТС. Акцыя “Ушануем памяць”

08.05

І-VI

Кісель С.М.

 

КТС. Акцыя “Сцежкамі да родных магіл”

VII-X

Украінец Н.М.

 

ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ

 

18

Легкаатлетычнае шматбор’е

15.05

 

Ракала У.Ф.

 

ДЗЕНЬ ДОБРЫХ СПРАЎ

19

Гульня – падарожжа “Дабро адчыняе сэрца”

22.05

І-VI

Гмір М.Я,

Пешка М.А.

(бібліятэкар)

 

Спартыўныя спаборніцтвы “Дружба – гэта здорава”

VII-X

Гмір М.Д.

 

ПІЯНЕРСКАЯ СУБОТА

20

КТС “Разам крочым па родным краі”

29.05

І-VI

Вячорка Р.В.

 

КТС “Акуратны падручнік”

VII-X

Філ.к Н.І.

Пешка М.А.

(бібліятэкар)

 

             

 

Намеснік дырэктара па вучэбна-выхаваўчай

рабоце                                                                    С.В. Кудласевіч