ЗАЦВЯРДЖАЮ
Дырэктар Дзяржаўнай установы
адукацыі “Гараднянская сярэдняя школа”
____________ Н.С. Пешка
“____”____________2024 г.
ПЛАН арганізацыйна-выхаваўчых мерапрыемстваў у шосты дзень на ІІ –е паўгоддзе 2023/2024 навучальнага года
ДАТА |
НАПРАМАК ДЗЕЙНАСЦІ |
МЕРАПРЫЕМСТВЫ |
АДКАЗНЫ |
13.01 |
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця |
Спаборніцтвы па лыжных гонках
Спаборніцтва па лыжных гонках |
Ракала У.Ф.
Вячорка Р.В. |
20.01 |
Дзень прафесій |
Экскурсія на ПАСП "Гарадная" |
Кісель С.М. Украінец Н.М. |
27.01 |
Дзень узаемадзеяння з сям’ей |
КТС сумесна з бацькамі "Выраб каляровых кветак" Бацькоўскі ўніверсітэт "Падрыхтоўка да будучага сямейнага жыцця" |
Філюк Н.І.
Гмір М.Д. |
03.02 |
Дзень прафесій |
Конкурс малюнкаў "Прафесіі маіх бацькоў" Сустрэча выпускнікоў |
Пешка Г.І. Гмір М.Д. |
10.02 |
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця |
Спартыўная гадзіна "Мы выбіраем здароўе"
Спартыўная гадзіна "Трапны стралок" |
Ракала У.Ф.
Кісель С.М. |
17.02 |
Дзень грамадзянска-патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання |
Вусны часопіс "Воіны-афганцы, народжаныя ў Гараднянскім сельскім савеце" Сустрэча с воінамі-інтэрнацыялістамі |
Філюк Н.І.
Гмір М.Д. |
24.02 |
Дзень узаемадзеяння з сям’ей |
Гадзіна зносін “Сем Я і мая сям'я”
Час зносін "Узаемаадносіны бацькоў і дзяцей" |
Вячорка Р.В.
Украінец Н.М. |
02.03 |
Дзень грамадзянска-патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання |
Пазнавальная гульнявая праграма "Мая Зямля - Беларусь"
Віртуальная экскурсія ў музей МУС "Наша міліцыя нас беражэ" |
Вячорка Р.В.
Украінец Н.М. |
09.03 |
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця |
Дружна ўсе гуляем у тэніс
Конкурс малюнкаў "Мы за здаровы лад жыцця" |
Ракала У.Ф.
Філюк Н.І. |
16.03 |
Дзень грамадзянска-патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання |
Забаўляйная праграма "Маслянічныя гулянні" |
Пешка Г.І. Гмір М.Д. |
23.03 |
Дзень узаемадзеяння з сям’ей |
Інтэлектуальна-пазнавальная гульня "Сям'я"
Віктарына "Мая сям'я" |
Ракала У.Ф.
Цур Н.У. |
30.03 |
Экалагічнае выхаванне |
Інтэлектуальная гульня "Дрэвы"
Гульня-конкурс "Экалагічны млын" |
Пешка Г.І.
Цур Н.У. |
06.04 |
Дзень прыроды |
Прагулка-назіранне "Абуджэнне прыроды" |
Кісель С.М. Цур Н.У. |
13.04 |
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця |
Вясновы крос
Час вясёлых гульняў і забаў "Гуляй разам з намі" |
Ракала У.Ф.
Вячорка Р.В. |
20.04 |
Дзень працоўнага выхавання |
Акцыя "Упрыгожым Беларусь кветкамі"
|
Пешка Г.І. Украінец Н.М. |
27.04 |
Дзень узаемадзеяння з сям’ей |
Гадзіна зносін "Сям'я. Сямейныя каштоўнасці"
Віктарына "Сям'я і сямейныя каштоўнасці" |
Цур Н.У.
Філюк Н.І. |
04.05 |
Дзень грамадзянска-патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання |
Квэст-гульня "У пошуках велікодных яек"
Гадзіна мудрых думак "Дабрыня ў душы, дабрыня на справе" |
Цур Н.У.
Вячорка Р.В. |
11.05 |
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця |
Спаборніцтвы па лёгкай атлетыцы
|
Ракала У.Ф. Філюк Н.І. |
18.05 |
Дзень спорту |
Спартыўнае свята "Спорт любіць-здаровым быць" |
Кісель С.М. Украінец Н.М. |
25.05
|
Дзень узаемадзеяння з сям’ей Апошні званок |
Урачыстая лінейка, прысвечаная апошняму званку |
Пешка Г.І. Гмір М.Д. |
Намеснік дырэктара
па вучэбна-выхаваўчай рабоце С.В. Кудласевіч